• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Bilety autobusowe Lviv - Katowice

Kup bilety autokarowe Lviv - Katowice na stronie EWHD.eu. Dowiedz się o ceny biletów i rozkład autobusów z miasta Lviv. Niskie ceny od przewoźników dla autobusów Lviv - Katowice. Pomożemy ci zaplanować podróż do miasta Katowice, Polska.

00:30 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. FOP Levicka Śr, Sb Ceny
00:40 City bus stop, near the bus station, 109 Strijska str. FOP Ostapchuk/Agat codziennie Ceny
00:40 City bus stop, near the bus station, 109 Strijska str. FOP Ostapchuk codziennie Ceny
02:00 Bus Station, 109 Strijska str. PrAT Tulchinske ATP 10507/Naszbus codziennie Ceny
02:00 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Pishchanske ATP 10540/Naszbus Śr, Cz, Sb, Nd Ceny
03:45 Bus Station, 109 Strijska str., trolleybus stop PP Tvad Cz Ceny
03:45 Bus Station, 109 Strijska str. Vilartrans Cz Ceny
04:15 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Kaluzhenov V.V. codziennie Ceny
04:15 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Boreychuk M.I. codziennie Ceny
04:15 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Kaluzhenov/Boreichuk/Ternvoyage/EWHD Cz Ceny
04:15 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Ternvoyage codziennie Ceny
04:15 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Boreichuk/EWHD codziennie Ceny
04:15 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Ternvoyage/EWHD codziennie Ceny
04:15 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Kaluzhenov/EWHD codziennie Ceny
05:45 Bus Station, 109 Strijska str. Lvivske ATP 14630 Pn, Śr, Pt, Sb Ceny
06:00 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Orion-Avto codziennie Ceny
07:30 Near pizzeria Napoletana, new parking, Chernivetska str.,21 (Railway Station) Eastern European Travel Pn, Wt, Nd Ceny
08:00 2 Kuznevycha str. Inturtransplus Sp. Z o.o./EWHD Śr Ceny
12:00 Bus Station, 109 Strijska str. Mykolayivske ATP-14627 Wt Ceny
12:10 Bus Station, 109 Strijska str. Lux-Reisen/Kharkavyi V.I. Sb, Nd Ceny
12:10 Bus Station, 109 Strijska str. LUX-REISEN Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd Ceny
12:20 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Stecik codziennie Ceny
12:20 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Bilovus V.B. codziennie Ceny
12:30 Railway Station, luggage space, pl. Dvortsova, 1 Mykolayivske ATP-14627 Wt Ceny
13:00 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Lux-Reisen/Kharkavyi V.I. Sb, Nd Ceny
13:00 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. LUX-REISEN Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd Ceny
13:10 Bus Station, 109 Strijska str. Denysivka Lux codziennie Ceny
13:10 Bus Station, 109 Strijska str. Sultan-Travel codziennie Ceny
13:30 Bus Station, 109 Strijska str. Winew Pn, Wt, Cz, Pt, Sb Ceny
13:40 Bus Station, 109 Strijska str. ROCA Travel Wt, Cz, Sb Ceny
13:40 Bus Station, 109 Strijska str. Phenix Sp.z.o.o. Pn Ceny
13:50 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. TzOV TOPUKRAINE Cz, Nd Ceny
14:00 Bus Station, 109 Strijska str. EAST WEST EUROLINES codziennie Ceny
14:00 Bus Station, 109 Strijska str. EAST WEST EUROLINES Pt Ceny
14:05 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Phenix Sp.z.o.o. Pn Ceny
14:20 Railway Station, luggage space, pl. Dvortsova, 1 ROCA Travel Wt, Cz, Sb Ceny
14:20 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. OK Garant/Agat Wt, Sb Ceny
14:30 Bus Station, 109 Strijska str. Vital euro trans codziennie Ceny
14:55 Bus Station, near the barrier, 109 Strijska str. Ixora / EWHD Sb Ceny
15:00 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Vital euro trans codziennie Ceny
15:30 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Ixora / EWHD Sb Ceny
16:00 Bus Station, 109 Strijska str. Denysivka-Plus Pt Ceny
16:25 Cafe "Kazka" near the bus station, 109 Strijska str.(Vernadskoho str.) Grechanyuk Viktor Pn, Śr, Cz, Pt, Sb Ceny
16:30 Railway station, city bus stop,1 Dworcovaya, near parking PP Koval Wt, Cz Ceny
16:30 Railway Station, parking, 1 Dvortsova sq. VOVA AD s.r.o/Kurylovich Y Pn Ceny
16:30 Bus Station, 109 Strijska str. Efremeniuk A.L. Cz Ceny
17:00 Bus Station, 109 Strijska str. KiyPasTrans, ATP-5 Wt, Pt Ceny
17:00 Bus Station, 109 Strijska str. VasilkivTransAvto Cz Ceny
17:00 Bus Station, 109 Strijska str. Avtotranzit Wt, Cz, Sb Ceny
17:00 Bus Station, 109 Strijska str. Avtotranzit/Agat Wt, Cz, Sb Ceny
17:10 Bus Station, 109 Strijska str. Mandrivnyk Prykarpattia Śr, Pt, Sb, Nd Ceny
17:15 Bus Station, 109 Strijska str. D.M.D. Group codziennie Ceny
18:00 Bus Station, 109 Strijska str. Gelios Cz, Nd Ceny
18:10 Bus Station, 109 Strijska str., trolleybus stop TocoBus codziennie Ceny
18:15 Bus Station, near the barrier, 109 Strijska str. PrAT TERNOPILSKE ATP 16127 Śr, Cz, Pt, Nd Ceny
18:15 Bus Station, 109 Strijska str. Modultrans codziennie Ceny
18:15 Bus Station, 109 Strijska str. Modultrans codziennie Ceny
18:15 Bus Station, 109 Strijska str. Modultrans codziennie Ceny
18:15 Bus Station, 109 Strijska str. Modultrans codziennie Ceny
18:15 Bus Station, 109 Strijska str. Likhosherst S.I. codziennie Ceny
18:20 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Stecik codziennie Ceny
18:20 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Stecik codziennie Ceny
18:20 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Stecik codziennie Ceny
18:30 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Leon Pol Trans/EWHD codziennie Ceny
18:30 Railway station, city bus stop 29, 1 Dworcovaya str., near parking Leon Pol Trans/EWHD codziennie Ceny
18:40 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Svistun B.R. Śr, Nd Ceny
18:45 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Modultrans codziennie Ceny
18:45 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Modultrans codziennie Ceny
18:45 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Modultrans codziennie Ceny
18:45 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Modultrans codziennie Ceny
18:50 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Stecik codziennie Ceny
19:00 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Wezun Sp. Z.o.o./EWHD Pn, Śr, Pt Ceny
19:00 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Gelios Cz, Nd Ceny
19:05 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. PrAT TERNOPILSKE ATP 16127 Śr, Cz, Pt, Nd Ceny
19:20 Bus Station, 109 Strijska str., trolleybus stop P-TRANS/FOP Opiruk O.V codziennie Ceny
19:30 Bus Station, 109 Strijska str. Efremeniuk A.L. codziennie Ceny
19:40 Near pizzeria Napoletana, new parking, Chernivetska str.,21 (Railway Station) TocoBus codziennie Ceny
19:45 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Pal Tour Cz, Nd Ceny
19:45 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Pas Trans Cz, Nd Ceny
19:50 Railway Station, luggage space, pl. Dvortsova, 1 P-TRANS/FOP Opiruk O.V codziennie Ceny
20:10 225 Bogdana Chmelnyckogo str., AS N2 FOP Zakala Nd Ceny
20:25 Bus Station, 109 Strijska str. LUX-REISEN codziennie Ceny
20:30 Bus Station, 109 Strijska str. Arman Pt Ceny
20:30 Railway Station, luggage space, pl. Dvortsova, 1 Forsage Auto Sp. z o.o./EWHD codziennie Ceny
20:30 Railway Station, luggage space, pl. Dvortsova, 1 AVTO FORSAZh codziennie Ceny
20:30 Cafe "Kazka" near the bus station, 109 Strijska str.(Vernadskoho str.) I TRAVEL BUS codziennie Ceny
20:40 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. FOP Zakala Nd Ceny
20:50 Bus Station, 109 Strijska str., trolleybus stop P-TRANS/FOP Opiruk O.V codziennie Ceny
20:50 Bus Station, 109 Strijska str. Yatsiv FOP Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd Ceny
21:00 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. LUX-REISEN codziennie Ceny
21:00 Cafe "Kazka" near the bus station, 109 Strijska str.(Vernadskoho str.) I Travel Bus Sp.z.o.o/EWHD codziennie Ceny
21:00 Railway Station, Dvorcova str. parking near PIZZA 0-24 I TRAVEL BUS codziennie Ceny
21:20 Railway Station, luggage space, pl. Dvortsova, 1 P-TRANS/FOP Opiruk O.V codziennie Ceny
21:20 Railway Station, 1 Dvortsova sq. Mega Trans/EWHD Wt, Sb Ceny
21:20 Railway Station, parking, 1 Dvortsova sq. MEGA TRANS Wt, Sb Ceny
21:30 Bus Station, 109 Strijska str. Arman Pn Ceny
21:30 Railway station, city bus stop 29, 1 Dworcovaya str., near parking Leon Pol Trans/EWHD codziennie Ceny
21:30 Bus Station, 109 Strijska str. Ternvoyage codziennie Ceny
21:35 Bus Station, 109 Strijska str. Fedak I.M. Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd Ceny
21:35 Bus Station, 109 Strijska str. Fedak I.M./Agat Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd Ceny
21:40 Bus Station, 109 Strijska str. Avtotranzit codziennie Ceny
21:40 Bus Station, 109 Strijska str. Vasilkivtransavto/Agat codziennie Ceny
21:40 Bus Station, 109 Strijska str. Avtotranzit/Agat codziennie Ceny
21:40 Bus Station, 109 Strijska str. Prykarpatskyy Express Śr, Sb, Nd Ceny
21:40 Bus Station, 109 Strijska str. VasilkivTransAvto codziennie Ceny
22:00 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Ternvoyage codziennie Ceny
22:05 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Ternvoyage codziennie Ceny
22:20 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Ternvoyage codziennie Ceny
22:20 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Denysivka Lux Nd Ceny
22:30 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Fedak I.M. Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd Ceny
22:30 Bus Station, 109 Strijska str., trolleybus stop P-TRANS/FOP Opiruk O.V codziennie Ceny
22:30 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Fedak I.M./Agat Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd Ceny
22:40 Bus Station, 109 Strijska str. LYS-AVTO-TRANS Wt, Cz, Sb, Nd Ceny
22:40 Bus Station, 109 Strijska str. AtlastravelBUS/Avtoekspres Sb Ceny
23:00 Near pizzeria Napoletana, new parking, Chernivetska str.,21 (Railway Station) Eastern European Travel codziennie Ceny
23:00 Near pizzeria Napoletana, new parking, Chernivetska str.,21 (Railway Station) Eastern European Travel codziennie Ceny
23:00 Railway Station, luggage space, pl. Dvortsova, 1 P-TRANS/FOP Opiruk O.V codziennie Ceny
23:00 Near pizzeria Napoletana, new parking, Chernivetska str.,21 (Railway Station) Eastern European Travel codziennie Ceny
23:00 Near pizzeria Napoletana, new parking, Chernivetska str.,21 (Railway Station) Eastern European Travel codziennie Ceny
23:10 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. Lux-Reisen/Kharkavyi V.I. Śr, Cz, Pt, Sb, Nd Ceny
23:20 Bus Station, 109 Strijska str. Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o codziennie Ceny
23:35 Bus Station, 109 Strijska str. LUX-REISEN codziennie Ceny
23:40 Bus Station, 109 Strijska str. Avtotranzit codziennie Ceny
23:40 Bus Station, 109 Strijska str. Brintsov S.V. codziennie Ceny
23:40 Bus Station, 109 Strijska str. Avtotranzit/Agat codziennie Ceny
23:40 Bus Station, 109 Strijska str. Brintsov/Agat codziennie Ceny
23:45 Bus Station, 109 Strijska str. Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATP Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd Ceny
23:45 Bus Station, 109 Strijska str. Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATP Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd Ceny
23:45 Bus Station, 109 Strijska str. Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATP Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd Ceny
23:45 Bus Station, 109 Strijska str. Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATP Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd Ceny
23:50 Bus Station, 109 Strijska str. FOP Ostapchuk Sb Ceny
23:55 Bus Station №8, 1 Dvortsova sq. LUX-REISEN codziennie Ceny

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation